Obsadenie

Čhaj Vierka

Teri Čikoš pochádza z hudobníckej rodiny a od mala sa venovala hre na klavíri. Neskôr sa prihlásila na Konzervatórium, kde momentálne študuje 6. ročník v hudobno-dramatickom odbore. Účinkovala v predstaveniach "Malý princ" (Malá scéna STU), "Muzikál IAGO" (Divadlo Nová scéna) a "Holokaust" (Divadlo Arteatro). Pôsobí aj ako učiteľka na základnej umeleckej škole, kde učí spev. Hudobne spolupracovala s Luciou Bílou, Máriou Čírovou a Janou Kirschner, ktorá Teri produkovala prvý singel s názvom "Letná". Momentálne pracuje na svojom sólovom debutovom albume, ktorý vyjde v roku 2020.

Matka Monika

Brigita Szelidová odštartovala svoju profesionálnu kariéru pred 25 rokmi, ale k prvému vlastnému albumu sa dopracovala až v posledných rokoch. Koncom roka 2014 nahrala skladbu "Lolitka", na ktorú dostala veľkú odozvu, čo speváčke dodalo chuť pracovať na ďalších piesňach. Neskôr oslovila klaviristu a skladateľa Ľuboša Šrámeka, s ktorým spoločne vytvorili Brigitin prvý album "DUETS", na ktorom sa podieľali aj zvučné mená Slovenskej hudobnej scény. Album zožal nomináciu na Radio Head Awards. Momentálne pracuje na novom albume, a hosťuje ako speváčka v predstavení "Za hranicami hriechu" (Bratia Karamazovovci) v Slovenskom Národnom divadle.

Prevádzkarka Alena

Najväčšiu prax má Renáta Ryníková, ktorá sa divadelnému herectvu bez prestávky profesionálne venuje už od roku 1999, o čom svedčí aj jej enormne veľký počet stvárnených divadelných postáv v mnohých divadlách na Slovensku (SND, Divadlo A. Bagara v Nitre, Aréna, La Komika, GuNaGu, Ludus, Stoka, Štúdio 12, a ďalšie).
Renáta popri svojej hereckej kariére strávila niekoľko rokov štúdiom na viacerých vysokých školách, kde dosiahla viacero titulov a absolvovala viacero štátnych skúšok práve v divadelnom a umeleckom odbore.
Okrem divadla sa chvíľu venovala aj autorskej činnosti, kde v roku 2011 publikovala ako prispievateľka pre Magazín "INSPIRE" v rubrike DIVADLO.  Je treba spomenúť, že ako aktívna herečka sa venovala aj výučbe umeleckých predmetov v hudobno-dramatickom odbore
 ako je herecká tvorba, javisková reč, umelecký prednes, moderovanie, práca s mikrofónom, rétorika, dejiny divadla či interpretácia umeleckého diela.

Babka Araňa

Ľudmila Swanová

Úžerník Hugo

David Árva sa narodil 13. augusta 1988 v Bratislave. Operný spev vyštudoval v triede prof. V. Hudecovej. Muzikálovú špecializáciu absolvoval na Konzervatóriu v Bratislave u M. Marčekovej. Už počas štúdia účinkoval v Slovenskom národnom divadle, kde stvárnil komickú postavu Kaderníka v opere Manon Lescaut (G. Puccini). Spieval v opere Carmen (G. Bizet) na slávnom letnom festivále Opernfespiele St. Margarethen v Rakúsku. V rámci štúdia sa predstavil v rôznych hudobných dielach, ako napríklad v spevohre Dobře to dopadlo, aneb tlustý pradědeček (postava Lord Havelock) v divadle Divadlo Malá scéna STU, či v komédii Mirandolina od Carla Goldoniho (postava Markíz di Forlipopoli). V roku 2017 debutoval v Národnom divadle Moravskoslezskom (Divadlo Jiřího Myrona) v diele Rómeo a Júlia od Borisa Urbáneka. Za úspešnú reprezentáciu mesta Bratislava získal v roku 2018 čestné uznanie od primátora mesta Bratislava. Za veľkú hudobnú skúsenosť považuje spoluprácu s hudobným telesom Cigánski diabli v muzikáli Cigánka (postava Diabol). V súčastnosti ho môžete najmä vidieť v divadle Divadlo Nová scéna v muzikáli Bedári (postava Bamatabois a Babet) a Turandot (postava Pang a Kráľ smrti). Okrem divadla ho môžete vidieť aj na televíznych obrazovkách, v menších epizódnych postavách a na rôzných eventoch. Popri aktívnej speváckej a divadelnej kariére sa venuje aj pedagogickej činnosti. V súčasnosti študuje muzikálový spev na Akadémii umení v Banskej Bystrici.

Študent Viktor

Martin Klinčúch

Časník René

Emil Leeger

SBS-kár

Štefan Čikoš